Petmex laureatem Diamentów Forbesa 2023!

Petmex laureatem Diamentów Forbesa 2023!

Z radością informujemy, że firma Petmex po raz pierwszy znalazła się wśród laureatów prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa 2023. Ranking Diamenty Forbesa, realizowany już po raz piętnasty we współpracy z redakcją "Forbes" oraz Dun & Bradstreet Poland, identyfikuje najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 31 maja 2023 roku w Krakowie.

Ranking ten jest przeprowadzany na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy, uwzględniającej kluczowe kryteria takie jak wyniki finansowe (w naszym przypadku za lata 2017-2021), wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza, a także brak negatywnych zdarzeń prawnych. Bycie wyróżnionym w rankingu Diamenty Forbesa 2023 potwierdza, że Petmex to marka godna zaufania, która doskonale radzi sobie w każdych warunkach, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych klientów.

Otrzymanie tytułu "Diament Forbesa 2023" to potwierdzenie, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych firm w Polsce - to wyróżnienie, które napawa nas dumą i motywuje do dalszego dążenia do doskonałości, oferując naszym klientom produkty najwyższej jakości. Dziękujemy wszystkim naszym partnerom biznesowym i klientom za zaufanie, które nam okazują. Dziękujemy również naszym pracownikom, bez których ten sukces nie byłby możliwy!

uploads/user_file/amalopolskie55012-1page-0001.jpg